Hakkımızda

Bugün sektörümüzde 1996’dan bu yana yaptığımız tüm işlerimizin verdiğimiz sözleri aksatmadan ve kusursuz olarak yerine getirmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Güvenilir ve tecrübeli çalışma kadrosuyla Hasmetaltozboya, sürekli üretim gücü ile kendini tanıtmış bağımsız bir teşebbüstür. Bu zaman diliminde sunmuş olduğu özgün projeler ve ürünler ve sektörel çözümler ile kendini Türkiye pazarında kanıtlamıştır.

Sürekli olarak gelişmeyi, daha iyi, daha verimli ve daha kaliteliyi imâl etmeyi hedefleyen daima genç, dinamik, atılımcı ve iyi eğitimli kadrosu, şirketin bugünkü konumuna gelmesinde büyük rol oynamıştır. Hasmetaltozboya olarak,  müşterilerimizin memnuniyetinin temelini oluşturmaktadır…

Yılların verdiği tecrübe ile sizlere en doğru hizmeti verebilmek için değişmeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Müşteri odaklı çalışma, tecrübeli, konusunda uzman kadro, uygun teknolojik alt yapı desteği ve standardın üzeri fırın ölçülerimizle, her türlü acil işlemlerinize hızlıca çözümler üretmek amacıyla, hizmetinizdeyiz.

Scroll to Top